Chalupa v beskydech

Prožijte Beskydy - Příjemnné ubytování v srdci hor

O nás

Vítejte v našem útulném ubytování
v srdci Beskyd!

Naše chalupa je ideální pro maximálně 4 osoby, nabízí Vám dokonalý únik do přírody. S výbornou dostupností do lesa a hor, máte možnost objevovat malebné stezky a turistické trasy přímo před Vašimi dveřmi. Pro milovníky cyklistiky je zde také hojnost cykloturistických tras, které Vás provedou krásným okolím. Užijte si klidné a pohodlné ubytování v naší chalupě, která je vybavena veškerým potřebným vybavením. Přijeďte a prožijte autentický pobyt v Beskydech plný dobrodružství a odpočinku.

Vybavení

Vše potřebné k příjemně strávenému pobytu

2 postele + rozkládací sedačka pro 2 osoby

Vybavený kuchyňský kout

Koupelna s vanou a WC

Elektrický bojler o objemu 80 L

Vytápění krbovými kamny + radiátory

Parkoviště před objektem

Garáž k uskladnění dřeva a grilu, úschově kol

Ložnice

Koupelna

Obývací pokoj,
kuchyňský kout

Zahrada


Terasa

Parkování

Vaše hodnocení

Na chalupě jsme byli již podruhé a pokaždé jsme se zde cítili skvěle. Vše odpovídá popisu. V chalupě bylo čisto, teplo a útulno. V krbových kamnech se nemusí bát topit i kdo to nikdy dřív nedělal – pro topení je vše nachystáno a k ruce je srozumitelný manuál včetně fotek. Večerní posezení s pohledem na hořící plamínky a praskáním ohně moc příjemné. Kuchyň dobře vybavená. Vstřícný přístup majitelů, bezproblémová a příjemná komunikace. V okolí možnost krásných vycházek s kouzelnými výhledy. Děkujeme za provozování chalupy a rádi se opět vrátíme.
Sára
5/5
Při komunikaci s majitelem nebyl absolutně žádný problém. Ve všem vyšel maximálně vstříc a domluva byla rychlá a příjemná. Vybavení zcela dostačující. Na chatě byl klid, čisto a velmi příjemně. Při chladném večeru jsme si zatopili v krbu. Rozhodně mohu doporučit.
Přemysl Menčík
5/5
Krásný domeček, kompletně vybavený, čisto, tiché a klidné místo. Velmi milá a příjemná paní majitelka. Maličko nám chyběly dveře mezi kuchyní a ložničkou, protože světlo, zvuky TV apod. z hlavní místnosti rušily děti ve spánku, ale aspoň jsme chodili všichni brzy spát :o) Určitě se vrátíme někdy.
Hana
5/5
Velmi krásná a skvěle vybavená chatka a za velmi dobrou cenu. Nic nám zde nechybělo. Klidná lokalita, kde je klid a která je skvělým výchozím bodem pro spoustu výletů v Beskydech. A v neposlední řadě ochotná a sympatická paní majitelka, se kterou byla bezproblémová komunikace. S přítelkyní jsme byli nadmíru spokojeni a až pojedeme někdy opět do Beskyd, naše první volba bude právě tato chatka. Všem mohu vřele doporučit.
Daniel H- a Dana H.
5/5

Výlety po okolí
Přijďte se s námi vydat na neuvěřitelné dobrodružství v srdci Beskyd. Očekává nás nekonečná paleta krásné přírody
a nádherných výhledů. Vychutnejte si procházky malebnými lesy, šplhejte po strmých horách a objevujte kouzelná údolí.
Zažijte adrenalinový zážitek při cykloturistice nebo si odpočiňte u klidných horských potoků. Beskydy vás okouzlí svou divokou krásou a nabídnou nezapomenutelné zážitky. Přijďte a společně objevujme tuto nádhernou krajinu!

Kaple sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti
Kostel sv. Ignáce z Loyoly na Borové s Lysou horou v pozadí
Vodní nádrž Šance
Satinské vodopády
Kaple na Ondřejníku
Malenovice s výhladem na Ondřejník

Cena

Nabídka pro Váš pobyt
$ 125 / Night

Single Room

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
$ 255 / Night

Double Room

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
$ 375 / Night

Executive Suite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
$ 425 / Night

Duplex Suite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Ask Your Queries

Ask Your Queries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Or